Cześć, jestem Ania Aftowicz

Pomagam pełnym pasji kobietom zarabiać na tym, co kochają robić!

Pokazuję jak tworzyć markę osobistą i markę swojego biznesu. Mam ponad 10 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami tworzącymi marki globalne. I wiem, że wiedza jest ważna. Ale zdecydowanie ważniejsze jest nasze nastawienie do realizowanych celów. Wiedzę możesz zdobyć w łatwy sposób… Od czego jest Google… Aby jednak konsekwentnie wcielać ją w życie, potrzebujesz wspierającego Cię w tym myślenia.  

       Realizuj swoje cele…   z lekkością

      

  • Masz marzenia, ale z jakiegoś powodu nie udaje Ci się ich spełnić?
  • Odkładasz realizację celów na jutro, które nigdy nie przychodzi?
  • Zmuszasz się do realizowania kolejnych punktów planu, ale nie sprawia Ci to radości? 


Afirmacje mają siłę zmiany Twojego nastawienia tak, 

by realizacja Twoich celów sprawiała Ci radość 

Z

ZACZNIESZ dzień z pozytywną energią

To, jak zaczynasz swój dzień, ma ogromny wpływ na osiągane przez Ciebie wyniki. Jesteś bardziej skupiona na tym, co jest ważne, a nie tylko pilne. Łatwiej wybierać Ci trudne zadania. By zacząć dzień z pozytywna energią, słuchaj afirmacji zaraz po obudzeniu. Niech będą Twoim porannym budzikiem. W ciągu dnia włączaj je, gdy poczujesz potrzebę.

Z

ZLIKWIDUJESZ blokady

By działać z pewnością siebie i odwagą, potrzebujesz zmiany swoich przekonań dotyczących tego, co robisz, jak to robisz i jaką wartość możesz dawać swoim klientom. Dzięki słuchaniu afirmacji zmieniasz sposób swojego myślenia na taki, który Cię wspiera. Blokady wtedy dużo łatwiej pokonywać.

Z

POCZUJESZ spokój

Każda z nas prowadząc swoją firmę zmaga się z wieloma wątpliwościami. „Czy na pewno dobrze robię? Czy ktoś to kupi? Co jeśli się okaże, że się do tego nie nadaję?” Odpowiednio dobrane afirmacje pomogą Ci zmienić to podejście i dodadzą odwagi w sięganiu po to, czego najbardziej chcesz.

{

Problemem nie jest sam problem.
Jest nim Twoje nastawienie do problemu    Captain Jack Sparrow  

Dołącz do tysięcy innych kobiet

Moich afirmacji słuchają już tysiące Polek. Na co dzień słyszę od nich jak bardzo im pomagają.

to liczba dotychczasowych odtworzeń afirmacji na YouTube

Słuchaj przez 30 dni

Regularne słuchanie przywyczaji Twój umysł do określonych sformułowań. Liczy się regularność słuchania, by zobaczyć wymierne efekty. Polecam Ci to robić przez minimum 30 dni, by ocenić ich wpływ na pozytywne nastawienie do realizowania swoich zamierzeń.

Zmień swoje nastawienie

Afirmacje z premedytacją zostały nagrane tak szybko, by trudno było Ci się skupić na rozumieniu poszczególych sformułowań.

Nie o to w tym narzędziu chodzi. One działają na Twoją podświadomość, zmieniają paradygmat, przez który postrzegasz siebie, a co za tym idzie realizację swoich planów.

w

Zobacz co o moich afirmacjach mówią inni

Ja też nie lubię spamu. Podając mi swój adres zapisujesz się na newsletter pełen wartościowych informacji. Nie udostępniam nikomu Twoich danych.